Miasto

Twoje miasto w sieci

fot. Mariusz Węgrzyn

Drodzy Myśleniczanie! Miło nam poinformować, że właśnie powstał nowy, lokalny portal informacyjny dedykowany wszystkiemu co dotyczy naszego miasta i gminy. Zapraszamy tych, którzy poszukują czegoś innego i chcą razem z nami odkryć Myślenice na nowo!

Portal wMyślenicach.pl powstał z inicjatywy młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą wprowadzić powiew świeżości na myślenicki rynek mediów.

Nasz serwis będzie składał się z kilku części:

  • Miasto – tutaj koncentrować się będziemy na informowaniu o bieżących wydarzeniach z miasta i okolic. Nie chcemy unikać trudnych tematów oraz wymagających interwencji władz lokalnych.
  • Kultura – Myślenice wciąż się rozwijają, również od strony kulturalnej. Dlatego znajdziecie tutaj relacje wraz ze zdjęciami z najciekawszych eventów oraz aktualny kalendarz nadchodzących imprez.
  • Styl życia – Myślenice są tak samo wyjątkowe jak ludzie, którzy je zamieszkują. W tej kategorii przybliżymy sylwetki niezwykłych ludzi, którzy swoimi pasjami zarażają innych, a niekiedy zamienili hobby w dobrze prosperujący biznes. W tym miejscu również znajdą się artykuły odnoszące się do otaczającej nas rzeczywistości.
  • Sport – nasze miasto może się poszczycić niejednym klubem, ale również zapleczem, gdzie mamy możliwość przejawiania wielu rodzajów aktywności sportowej. Każdy z nas jest w jakiś sposób związany z tą dziedziną życia: kibicujemy, trenujemy, bierzemy udział w przeróżnych zawodach. Tutaj znajdziecie artykuły, relacje, opisy i zdjęcia, dosłownie wszystko co was w tym temacie może zainteresować.
  • Historia – jako miasto założone przez samego króla Kazimierza Wielkiego, mamy się czym szczycić i co wspominać. Szczególną historię mają zabudowania myślenickie, które są wciąż nieodkryte i dla wielu zagadkowe. W tym miejscu będzie ukazywać się cykl artykułów zgłębiających dzieje i znaczenie budynków oraz opisy wybranych, historycznych wydarzeń.

Portal wMyślenicach.pl dedykowany jest wszystkim mieszkańcom. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wiele interesujących tematów. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby uchwycić to co ważne. Planujemy mnóstwo ciekawych inicjatyw, a w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe kategorie.

Informujcie nas o interesujących wydarzeniach, a my damy z siebie wszystko, żeby inni mogli o tym przeczytać. Już dziś zapraszamy Was do współtworzenia naszego serwisu poprzez kontakt z redakcją.

 

Zespół wMyślenicach.pl

 

wMyslenicach.pl
Tworzymy portal informacyjny, którego głównymi założeniami jest bycie #bliżejMiasta, #bliżejKultury, #bliżejLudzi, #bliżejSportu. Oprócz dostarczania codziennej dawki newsów, będziemy odkrywać nieznane dotąd zakamarki regionu i ich historię. Nasze miasto to ludzie, którzy inspirują swoim sposobem życia. O nich również chcemy pisać. Nie zabraknie też artykułów dotyczących życia kulturowego, które w Myślenicach jest bogato rozwinięte. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz nagłośnić jakieś wydarzenie lub problem. Chętnie o tym napiszemy!