Sport

Przybywa atrakcji na Zarabiu

Niespełna miesiąc temu władze Miasta zawarły współpracę z właścicielami firmy Rotomatic, aby udostępnić mieszkańcom oraz turystom kajaki, a kilka dni temu swoją działalność rozpoczęła wypożyczalnia rowerów elektrycznych Reel-Bike. 

Do kolejnych atrakcji na Zarabiu dołączają rowery elektryczne. Reel-Bike Mobilna Wypożyczalnia Rowerów Elektrycznych rozpoczęła swoją działalność przy współpracy z Gminą Myślenice. Jest to już kolejna firma, która poszerza naszą ofertę turystyczną. Rowery będą dostępne w soboty i niedziele, a maksymalny zasięg to 60 km. Cennik za wypożyczenie jest następujący:

  • 1 h – 30 zł
  • 3 h – 50 zł
  • 1 dzień – 90 zł

źródło: UMiG Myślenice

Maria Gaczyńska
Redaktor naczelna. Absolwentka dziennikarstwa i politologii. Interesuje się polityką oraz bezpieczeństwem międzynarodowym. Lubi być na bieżąco. Zdobywała swoje doświadczenie już na studiach, a później w lokalnych mediach. Zwolenniczka zdrowego stylu życia, który traktuje jako zbilansowaną dietę i ruch na świeżym powietrzu. Eksperymentuje w kuchni gotując dla swojej rodziny. W wolnym czasie ogląda dobre filmy i podgląda modowe trendy. Uczy się życia na nowo razem z dwójką swoich synów.