Kultura

Wystawa „W surowości. Indie”

Wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Myślenicach została zaprezentowana wystawa Jakuba Stoszka, myśleniczanina, na co dzień operatora filmowego i podróżnika.

Jakub Stoszek tym razem w salach MOKiS zaprezentował fotografie ze swojego pobytu w Indiach. Indie w surowości zostały przedstawione na zdjęciach analogowych wykonanych, tradycyjną techniką, za pomocą kliszy fotograficznej bez jakiejkolwiek obróbki, co dodatkowo podkreśla i wzmacnia niezwykły klimat tej podróży. Zanim przybyli goście obejrzeli prace Jakuba Stoszka zostali wprowadzeni w klimat Indii poprzez muzyków z tego kraju goszczących u nas w ramach Międzynarodowych Spotkań z Folklorem. Kto z Państwa nie dotarł wczoraj na indyjski wieczór wystawę może obejrzeć w holu głównym MOKiS do końca lipca. Gorąco zachęcamy.

wMyslenicach.pl
Tworzymy portal informacyjny, którego głównymi założeniami jest bycie #bliżejMiasta, #bliżejKultury, #bliżejLudzi, #bliżejSportu. Oprócz dostarczania codziennej dawki newsów, będziemy odkrywać nieznane dotąd zakamarki regionu i ich historię. Nasze miasto to ludzie, którzy inspirują swoim sposobem życia. O nich również chcemy pisać. Nie zabraknie też artykułów dotyczących życia kulturowego, które w Myślenicach jest bogato rozwinięte. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz nagłośnić jakieś wydarzenie lub problem. Chętnie o tym napiszemy!