Sport

Srebro na Mistrzostwach Europy dla naszych tancerek!

Od 15 do 18 sierpnia na Węgrzech odbywały się Mistrzostwa Europy, na których tancerki z Lady Fitness wywalczyły srebrny medal.

Tancerki z Lady Fitness wspięły się o oczko w górę i poprawiły swoje osiągnięcie z poprzedniego roku – otrzymały srebrny medal na Mistrzostwach Europy! Po raz pierwszy w tym roku, udało się także pokonać eliminacje do zawodów europejskich młodziutkim dziewczętom mającym od 7 do 9 lat!


Były właściwie najmłodsze w swojej kategorii wiekowej, ale różnica do podium wyniosła bardzo niewiele: duet Diany Gęsickiej i Julity Łętochy 0,52pkt, a zespołu Brilliant zaledwie 0,38 pkt. Świetnie spisały się także starsze zawodniczki: solo Marcelina Raczek do swojej rywalki na 3cim miejscu podium musiałaby nadgonić zaledwie 0,61 pkt, a duet Mistrzyń Polski z 2018 roku – Aleksandry Siedleckiej i Julki Senderskiej tylko 0,55 pkt do europejskiego brązu. 

Serdecznie dziękujemy dziewczętom i rodzicom za trud włożony w przygotowania, za wsparcia ze strony lokalnych władz i wiarę w nasze młode talenty. Te zawody to uwieńczenie całorocznych i wieloletnich treningów, ciężkiej pracy i marzeń o reprezentacji Polski na arenie międzynarodowej” – mówi trenerka dziewcząt, mistrzyni Polski seniorek z 2019 roku – Anna Simsak.

źródło: Klub Lady Fitness Myślenice 

Maria Gaczyńska
Redaktor naczelna. Absolwentka dziennikarstwa i politologii. Interesuje się polityką oraz bezpieczeństwem międzynarodowym. Lubi być na bieżąco. Zdobywała swoje doświadczenie już na studiach, a później w lokalnych mediach. Zwolenniczka zdrowego stylu życia, który traktuje jako zbilansowaną dietę i ruch na świeżym powietrzu. Eksperymentuje w kuchni gotując dla swojej rodziny. W wolnym czasie ogląda dobre filmy i podgląda modowe trendy. Uczy się życia na nowo razem z dwójką swoich synów.