Sport

Klub Lady Fitness znów pokazał klasę!

Miniony weekend był pełen radości i emocji dla klubu Lady Fitness Myślenice – klubu który po raz kolejny niezaprzeczalnie pokazał pełen profesjonalizm i klasę. Lady Fitness nie tylko uczestniczy w Mistrzostwach Polski i Europy, ale także odznaczony jest nagrodami według klubowiczów i rodziców dzieci, uczestniczących w zajęciach grup wyczynowych i rekreacyjnych.

Długa podróż do Mińska Mazowieckiego, który zgromadził na Pucharze Polski najlepsze dzieci i młodzież z całej Polski opłaciła się. Dzieci prezentowały indywidualnie układy łączące taniec artystyczny, sportowy, oraz akrobatykę i gimnastykę. W wyniku rywalizacji większość naszych startujących weszła do finałów, co jest wielkim osiągnięciem. Lena Latoń zdobyła złoto i podtrzymał swoją pozycję 7-letniej Mistrzyni Polski. Emilia Graca zdobywa brąz. Magdalena Gustof ogromną poprawa i miejsce 4te, a Natalia Kuchnia 6te.

Gdyby sukcesów było mało, przedstawiciele klubu odebrali z rąk Mistrzyni Świata puchar potwierdzający rangę klubu w klasyfikacji drużynowej.

 

źródło: Klub Lady Fitness Myślenice

wMyslenicach.pl
Tworzymy portal informacyjny, którego głównymi założeniami jest bycie #bliżejMiasta, #bliżejKultury, #bliżejLudzi, #bliżejSportu. Oprócz dostarczania codziennej dawki newsów, będziemy odkrywać nieznane dotąd zakamarki regionu i ich historię. Nasze miasto to ludzie, którzy inspirują swoim sposobem życia. O nich również chcemy pisać. Nie zabraknie też artykułów dotyczących życia kulturowego, które w Myślenicach jest bogato rozwinięte. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz nagłośnić jakieś wydarzenie lub problem. Chętnie o tym napiszemy!