Miasto

Zmasakrowany samochód po zderzeniu z ciężarówką na Zakopiance

We wtorek popołudniu doszło do groźnie wyglądającej kolizji samochodu osobowego i ciężarowego na drodze krajowej nr 7 w Jaworniku.

Dyżurny SKKP PSP w dniu 29 października o godzinie 16.01 przyjął zgłoszenie o groźnie wyglądającym zderzeniu na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Jawornik. Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej nie stwierdzono osób poszkodowanych, co skutkowało zakwalifikowaniem zdarzenia, jako kolizja samochodu osobowego i ciężarowego. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, w sposób umożliwiający częściowy ruch pojazdów na drodze, usunięto rozbite elementy pojazdów z jezdni oraz poddano sorpcji rozlane płyny eksploatacyjne. W działaniach udział brały JRG Myślenice, OSP Jawornik.

źródło: mł. bryg. Roman Ajchler – KP PSP Myślenice

Maria Gaczyńska
Redaktor naczelna. Absolwentka dziennikarstwa i politologii. Interesuje się polityką oraz bezpieczeństwem międzynarodowym. Lubi być na bieżąco. Zdobywała swoje doświadczenie już na studiach, a później w lokalnych mediach. Zwolenniczka zdrowego stylu życia, który traktuje jako zbilansowaną dietę i ruch na świeżym powietrzu. Eksperymentuje w kuchni gotując dla swojej rodziny. W wolnym czasie ogląda dobre filmy i podgląda modowe trendy. Uczy się życia na nowo razem z dwójką swoich synów.