Sport

Strażacy z PSP Myślenice odnieśli kolejny sukces w Ogólnopolskim Turnieju

Reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach z kolejnym sukcesem na Ogólnopolskim Barbórkowym Turnieju Strażaków i Ratowników „Kopalnia Soli Wieliczka 2019”.

Drużyna w składzie asp. Mariusz Pustuła, asp. Szymon Jopek, st. kpt Marek Łabędź osiągnęła najlepszy czas rywalizacji 4 min. 37,98 s. zajmując I miejsce w klasyfikacji generalnej oraz w klasyfikacji drużyn PSP. Pokonanie po schodach i drabinach różnicy wysokości 110 m. w pełnym umundurowaniu i z wyposażeniem strażackim w postaci aparatów ochrony dróg oddechowych stanowi nie lada wysiłek nawet dla dobrze przygotowanych ratowników. Cieszymy się, że w naszych szeregach posiadamy tak wybitnych zawodników. Gratulujemy osiągniętego wyniku licząc jednocześnie na kolejne wspaniałe informacje z zawodów, w których będą brali udział w przyszłości.

źródło: mł. bryg. Roman Ajchler

wMyslenicach.pl
Tworzymy portal informacyjny, którego głównymi założeniami jest bycie #bliżejMiasta, #bliżejKultury, #bliżejLudzi, #bliżejSportu. Oprócz dostarczania codziennej dawki newsów, będziemy odkrywać nieznane dotąd zakamarki regionu i ich historię. Nasze miasto to ludzie, którzy inspirują swoim sposobem życia. O nich również chcemy pisać. Nie zabraknie też artykułów dotyczących życia kulturowego, które w Myślenicach jest bogato rozwinięte. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz nagłośnić jakieś wydarzenie lub problem. Chętnie o tym napiszemy!